Trenerzy

Anna Krupińska

Certyfikowana Trenerka Biznesu/ Szkoleniowiec na poziomie International Education Society London(62610). Szkoli z umiejętności zarządczych, komunikacyjnych, oceny pracowniczej i diagnozy etapów rozwoju pracowników.

Właścicielka firmy szkoleniowej Level Up Business. Członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Posiada liczne certyfikaty z zakresu szkoleń sprzedażowych, kompetencji menadżerskich realizowanych pod okiem Centrum Szkoleniowo-Rozwojowym Q-sobie. Absolwentka Akademii SET na kierunku Trener Biznesu. Prowadzi szkolenia i Executive Coaching dla wyższej kadry menadżerskiej. Na ma swoim koncie ponad 10000 godzin pracy szkoleniowej, coachingowej i superwizyjnej. Szkolenia przeprowadza metodą warsztatu i facylitacji graficznej.

Adriana Sadowska

Certyfikowana trenerka FRIS® Style Myślenia i FinxS® Sales Assessment oraz mediatorka. Szkoli ze sprzedaży, komunikacji, zarządzania zespołami, negocjacji, marketingu i grafiki. Specjalistka ds. marketingu i szkoleń.

Właścicielka firmy szkoleniowej i marketingowej Sa-port Adriana Sadowska. Od 2005 roku prowadzi szkolenia, prelekcje, warsztaty rozwojowe, a od 2017 również sesje inf. zwrotnej wg FRIS® Style Myślenia. Jako trenerka FinxS® Sales Assessment pracuje z handlowcami nad rozwojem kluczowych kompetencji w sprzedaży. Prowadziła szkolenia dla pracowników międzynarodowych firm takich jak: Siemens, Gigaset Communications Polska Sp. z o.o., Blachotrapez Sp. z o.o. Swoje szkolenia prowadzi metodą warsztatową z wykorzystaniem licencjonowanych narzędzi rozwojowych.

Marzena Krupińska

Trenerka informacji zwrotnej Biofeedback, menager, ekspert finansowy, pośrednik nieruchomości, konsultant kryzysowy. Praktyk biznesu. Prowadzi szkolenia z zarządzania kryzysowego, zarzadzanie emocjami, mindset oraz finansów.

Menadżerka z 18 letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Certyfikowana trenerka informacji zwrotnej Biofeedback oraz konsultantka kryzysowa. Prowadzi warsztaty grupowe i indywidualne sesje coachingowe z wykorzystaniem EEG Biofeedback. Ukończyła: Akademię Menagera w Open Finance, 6 miesięczny program mentoringowy w Rich Soul LLC, półtorarocznym kurs RBC Master Business Training. Aktualnie w procesie szkolenia i certyfikacji Financial Development Counseling – Mentor Finansowy w IPTK.

Dima Skoryy

Trener mentalny oraz trener informacji zwrotnej Biofeedback. Do swojej pracy trenerskiej przenosi doświadczenia z boiska siatkarskiego związane z pokonywaniem barier i rozwojem mentalnym. Prowadzi treningi Peak performance i work&life balance.

Trener od 6-tego roku życia związany z siatkówką. Występował w szerokiej kadrze narodowej Rosji, Extra Klasach Rosji, Turcji i Polski. Na swoim koncie ma występy w pucharach Europejskich oraz prowadzenie Plus Ligowego zespołu. W 2022 roku ukończył Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Baczka. Jako trener mentalny pomaga sportowcom w pokonywaniu barier i rozwoju kariery. Obecnie jest trenerem informacji zwrotnej Biofeedback.

Zapraszamy do współpracy!

Dowiesz się więcej o naszych usługach oraz skonsultujesz swoje potrzeby z naszym zespołem ekspertów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy wspomóc Twój biznes lub inicjatywę. Serdecznie zapraszamy do Biura Doradczo-Szkoleniowego APLIKON, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją i doświadczeniem.