Rozpoczęcie zajęć „Kierowca samochodu ciężarowego – (prawo jazdy kat. C)” dla grupy II w miejscowości Wysokie Mazowieckie

Serdecznie informujemy o rozpoczęciu zajęć ze szkolenia pt. „KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO – (PRAWO JAZDY KAT. C)” dla grupy II w miejscowości Wysokie Mazowieckie gm. Wysokie Mazowieckie.

Zajęcia rozpoczynają się 04.10.2013r. przy ul. Rynek Piłsudskiego 1218-200 Wysokie Mazowieckie w Ośrodku Szkolenia Kierowców „FILIP”. Do dnia rozpoczęcia kursu uczestniczy muszą dostarczyć wszystkie dokumenty niezbędne do jego zaczęcia. Osoby, które nie dostarczą dokumentów o których była mowa na spotkaniu ogólnym, zostaną skreśleni z listy uczestnictwa.

Po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego uczestnicy otrzymują uprawnienia do poruszania się samochodami ciężarowymi powyżej 3,5 t oraz uprawnienia do przewozu rzeczy.

Pragniemy poinformować wszystkich uczestników iż w momencie gdy nie będziemy mogli skontaktować się z Państwem żadną formą (telefoniczną, korespondencją elektroniczną, korespondencją tradycyjną) decyzją kierownika projektu osoby takie zostają skreślone z listy uczestników.

Szybki kontakt

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki